Saltar apartados

ÀREA DE CONSTRUCCIONS ARQUITECTÒNIQUES

 

  • ANDÚJAR MONTOYA, MARÍA DOLORES

Despatx: núm. 21, 1a planta (codi SIGUA: 0039P1086)

Telèfon: 96 590 3400 Extensió: 2922

E-mail:Lola.andujar@ua.es

 

  • BLANCO BARTOLOMÉ, LUCÍA

Despatx: núm. 11, 1a planta (codi SIGUA: 0039P1079)

Telèfon: 96 590 3400 Extensió: 2343

E-mail: Lucia.Blanco@ua.es

 

  • CARBONELL LADÓ, MARÍA MANUELA

En excedència

E-mail: Nela.Carbonell@ua.es

 

  • CÉSPEDES LÓPEZ, MARÍA FRANCISCA

Despatx: núm. 15, 1a planta (codi SIGUA: 0039P1082)

Telèfon: 96 590 3400 Extensió: 2785

E-mail:Paqui.Cespedes@ua.es

 

  • GARCÍA GONZÁLEZ, ENCARNACIÓN

Despatx: núm. 6, 1a planta (codi SIGUA: 0039P1074)

Telèfon: 96 590 3400 Extensió: 3322

E-mail:Encarna.Garcia@ua.es

 

  • JIMÉNEZ DELGADO, ANTONIO

Despatx: núm. 25, 1a planta (codi SIGUA: 0039P1089)

Telèfon: 96 590 3400 Extensió: 2349

E-mail:Antonio.Jimenez@ua.es

 

  • LÓPEZ DAVÓ, JOAQUÍN

Despatx: núm. 7, 1a planta (codi SIGUA: 0039P1075)

Telèfon: 96 590 3400 Extensió: 2667

E-mail:Joaquin.Lopez@ua.es

 

  • MAESTRE GARCÍA, EDUARDO

Despatx: núm. 8, 1a planta (codi SIGUA: 0039P1076)

Telèfon: 96 590 3400 Extensió: 2458

E-mail:Eduardo.Maestre@ua.es

 

  • MORA GARCÍA, RAÚL TOMÁS

Despatx: núm. 9, 1a planta (codi SIGUA: 0039P1077)

Telèfon: 96 590 3400 Extensió: 2943 (1337)

E-mail: rtmg@ua.es

 

  • PÉREZ SÁNCHEZ, JUAN CARLOS

Despatx: núm. 3, 1a planta (codi SIGUA: 0039P1071)

Telèfon: 96 590 3400 Extensió: 2941

E-mail:jc.perez@ua.es

 

  • PÉREZ SÁNCHEZ, VICENTE RAÚL

Despatx: núm. 4, 1a planta (codi SIGUA: 0039P1072)

Telèfon: 96 590 3400 Extensió: 2942

E-mail:Raul.Perez@ua.es

 

 

 

Departament d'Edificació i Urbanisme


Universitat d'Alacant
Politècnica IV, mòdul III, 1a planta
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3652

Fax: (+34) 96 590 3820

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464